Меню Закрити

З ДНЕМ АДВОКАТУРИ!

Від імені Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем адвокатури!

Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом адже саме на нас – тих, хто щоденно  допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості.

Адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства на шляху побудови правової європейської держави і тому вона має бути єдиною, бездоганною , високопрофесійною та незалежною.

Ми щиро бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, надійної підтримки та розуміння рідних, незгасаючого бажання перемог та отримання нового професійного досвіду. Родинного вам тепла та затишку, благополуччя, натхнення та успіхів у вашій нелегкій справі. Миру, спокою та злагоди вам і вашим близьким!

Нехай зігрівають ваші серця людське визнання і подяка, любов і доброта, а ваш професіоналізм, компетентність і рішучість стануть запорукою плідної роботи, зразком служіння благородній меті. Мудрості вам, лицарі права, мужності й витримки у відстоюванні справедливості, законності та права!

З повагою,
Голова КДКА Дніпропетровської області О.І. Самарець

Залишити відповідь