Меню Закрити

Вебінар для адвокатів Дніпропетровської області

Шановні колеги!

КДКА Дніпропетровської області роз’яснює алгоритм дій для участі в безкоштовному онлайн-вебінар для адвокатів Дніпропетровської області з адвокатської етики, що відбудеться 30 квітня 2020 року з 11:00 до 13:00 годин, яким прийшло підтвердження від ВША на електронну адресу:

1. Вам необхідно мати на пристрої (ноутбук або планшет, або комп’ютер), на якому Ви маєте намір ДИВИТИСЯ вебінар, доступ до (You Tube)

2. Вам необхідно підписатися на youtube-канал «КДКА ДО підвищення кваліфікації адвокатів» за електронною адресою:

https://www.youtube.com/channel/UCEJra-oQksHM_6H5UQCVrkA?view_as=subscriber  , на якому і буде транслюватися вебінар.

3. За 30-40 хвилин до початку вебінару Вам, на вашу електронну пошту надійде лист з посиланням на адресу, за якою буде транслюватися вебінар.Потрібно  натиснути на це посилання, і ви потрапите на сторінку, де розпочнеться трансляція.

4.На початку вебінару на екрані з’явиться QR-код на ВХІД в вебінар. Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку)  для сканування QR-кодів.

5.На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило початок Вашої участі в цьому вебінарі. Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, Вам треба пройти за цим посиланням (натиснути на це посилання).

6.Після закінчення перегляду вебінару, на екрані з’явиться QR-код на ВИХІД  з вебінару.

7.Цей код необхідно відсканувати з телефону (смартфону) за допомогою будь-якої програми (додатку)  для сканування QR-кодів. Якщо після сканування QR-коду не відбулось автоматичного перенаправлення за посиланням, Вам треба пройти за цим посиланням (натиснути на це посилання).

8.На екрані вашого телефону (смартфону) з’явиться підтвердження того, що ВША підтвердило закінчення Вашої участі в цьому вебінарі.

9.Залікові бали будуть нараховані Вам пізніше, про що Вам буде повідомлено в Вашому кабінеті ВША.

З повагою , –

Голова КДКА Дніпропетровської області            О.І. Самарець

Залишити відповідь