Меню Закрити

Святкування Дня адвокатури

Шановні колеги!

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Дніпропетровської області та Рада адвокатів Дніпропетровської області традиційно запрошують на святкування професійного свята — Дня адвокатури — 19 грудня 2019 року.

Урочистий захід відбудеться за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, буд. 29 (ресторан «Хутор»)

Офіційна частина свята (вітання та нагородження адвокатів, безкоштовний фуршет) розпочинається о 14:00.

Неофіційна частина свята розпочнеться о 18:00.


Музичний супровід бенду «Лакі Мен», професійні ведучі, шоу-програма з конкурсами та сюпризами, виступ лауреата міжнародних конкурсів Валерії Жиркевич, фотозона в стилі «Оскар», фотограф та червона доріжка, апетитна кухня, захоплюючі танці та незабутні враження — на вас чекає запальна вечірка «Голівуд-Оскар».Ведучі:

  • Антон Чернета — артист театру та кіно, артист ансамблю пісні и танцю МВС «Дніпровська варта», диктор телебачення, ведучий протокольних, корпоративних заходів;
  • Олена Квятковська — директор Концертного агенства «Браво».

Звертаємо вашу увагу, що участь у неофіційній частині заходу є платною. У внесок розміром 1500 грн входить кухня, алкогольні напої та розважальна програма.

Відповідальна за збір коштів особа у Раді адвокатів Дніпропетровської області — Кривошапка Антон Анатолійович. Звернутися до Ради адвокатів можна за вказаними на сайті контактами.

Адвокати віком старші 70 років запрошуються на неофіційну частину свята безкоштовно.

Залишити відповідь